REGULAMIN SKLEPU NAKLEO.PL

Ta strona internetowa jest obsługiwana przez Nakleo Sp. z o.o. („Nakleo”) z siedzibą w Łodzi; zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS: 0000366626. Niniejsza umowa reguluje dostęp i korzystanie z serwisu. Używając tej strony, zgadzasz się na następujące warunki. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszym regulaminem, nie korzystaj z naszej strony internetowej.

INFORMACJE O PRODUKCIE I OPIS

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz opis produktu i informacje o rozmiarze były poprawne. Jednak czasami mogą wystąpić błędy i Nakleo nie ponosi odpowiedzialności za dokładność opisów ani za działania podjęte na podstawie informacji podanych na stronie. Skontaktuj się z nami, jeśli uważasz, że przekazujemy jakiekolwiek niedokładne wiadomości.

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie treści zawarte na tej stronie, takie jak tekst, projekty, obrazy, grafika, fotografie, filmy, wideo, audio i inne dostarczone treści są wyłączną własnością Nakleo lub jej dostawców treści i są chronione w pełnym zakresie przewidzianym przez międzynarodowe prawa autorskie. Zgodnie z obowiązującym prawem autorskim zabrania się kopiowania, powielania, modyfikowania, rozpowszechniania, wyświetlania, wykonywania lub przesyłania jakiejkolwiek zawartości tej witryny w jakimkolwiek celu.

Zezwalamy osobom fizycznym na używanie naszych szablonów na przedmiotach do odsprzedaży na zasadzie jednorazowej lub na bardzo małą skalę.

Prośby o wykorzystanie naszych wzorów szablonów do użytku komercyjnego lub produkcji na dużą skalę należy składać pisemnie na nasz adres e-mail.
Niezależnie od powyższego, Nakleo udziela użytkownikowi ograniczonej, niewyłącznej, odwołalnej licencji na wykonanie elektronicznej lub papierowej kopii informacji zamieszczonych na dowolnej stronie, pod warunkiem, że kopia ta jest używana wyłącznie do niekomercyjnych celów osobistych.

PRAWA DO ZNAKU TOWAROWEGO

„Nakleo Art&Wall Decor” jest znakiem towarowym firmy Nakleo Sp. z o.o.. Wszelkie prawa do tego znaku należą wyłącznie do Nakleo Sp. z o.o. i są chronione przed powielaniem, naśladownictwem, mylącym lub wprowadzającym w błąd wykorzystaniem na mocy krajowych i międzynarodowych przepisów dotyczących znaków towarowych i praw autorskich. Nic w niniejszym dokumencie nie daje żadnej licencji ani prawa użytkownikowi lub jakiejkolwiek osobie trzeciej do korzystania z któregokolwiek z powyższych. Użycie lub niewłaściwe użycie tych znaków towarowych lub jakichkolwiek innych materiałów, z wyjątkiem przypadków dozwolonych w niniejszym dokumencie, jest wyraźnie zabronione.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

Kiedy otrzymamy Twoje zamówienie i płatność, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem tego faktu, zawierającą jego szczegóły. To jest tylko powiadomienie, że otrzymaliśmy Twoje zamówienie i że będziemy je przetwarzać. Prosimy o upewnienie się, że podane nam dane adresowe są aktualne i poprawne. Otrzymasz również link do szczegółów zamówienia, gdzie będziesz mógł sprawdzić postęp jego realizacji. Wszystkie produkty zostaną wysłane na adres podany w czasie składania zamówienia. W przypadku jakichkolwiek zmian prosimy o kontakt przed jego wysłaniem.

PŁATNOŚCI

Płatność jest wymagana przed przetworzeniem i wysłaniem zamówienia przedpłatowego. Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe i debetowe lub możesz płacić za pomocą środków na swoim koncie Paypal. Jest również dostępna opcja wysyłki zamówienia za pobraniem. Wtedy płatność zostanie pobrana przez kuriera doręczającego przesyłkę.

Wszystkie ceny na stronie są aktualne w momencie publikacji. Ceny są wyświetlane w PLN.

WYSYŁKA I DOSTAWA

Wysyłamy zamówienia na cały świat. Opłata za transport jest naliczana za zamówienie, a nie za sztukę.

Wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją, że Twoje zamówienie zostało wysłane.

Aby zapoznać się z naszymi cenami transportu i terminami dostawy, zobacz naszą stronę Czas i koszty dostawy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka towaru odbywała się w szacowanym terminie, jednak czasami opóźnienia są nieuniknione z powodu nieprzewidzianych czynników. Nakleo nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub niedostarczenie towaru w szacowanym terminie.

Dostawa zależy od usług pocztowych w Twoim kraju, dlatego Nakleo nie ponosi odpowiedzialności za spóźnione lub nieudane dostawy, które są spowodowane okolicznościami, na które nie mamy wpływu.

ZWROTY

Z przyjemnością oferujemy BEZPŁATNE zwroty na całym świecie dla wszystkich zakupów dokonanych za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Na zwrot przedmiotu masz 30 dni od daty dostawy.

Jeśli chcesz zwrócić zakup z jakiegokolwiek powodu, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@nakleo.pl) i podaj nam numer zamówienia oraz produkty, które chcesz zwrócić. W zależności od Twojej lokalizacji dostarczymy Ci przedpłaconą etykietę wysyłkową lub po prostu zwrócimy Ci pieniądze, jeśli wartość towaru sprawi, że wysyłka zwrotna będzie nieopłacalna.

Wszystkie zwroty będą dokonywane przy użyciu oryginalnej metody płatności.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że nasze produkty są wolne od wad materiałowych i wykonawczych. Wadliwy produkt należy zgłosić wysyłając e-mail na adres biuro@nakleo.pl. W ciągu 7 dni wymienimy wadliwy produkt lub zwrócimy pieniądze.

Nakleo nie ponosi odpowiedzialności wobec Ciebie ani żadnej strony trzeciej za jakiekolwiek szkody, w tym ubytki związane z zastosowaniem lub użytkowaniem naszych produktów.

KOMUNIKACJA ELEKTRONICZNA

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową lub wysyłasz do nas e-maile, komunikujesz się z nami drogą elektroniczną. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości tą drogą. Od czasu do czasu będziemy komunikować się z Tobą za pośrednictwem poczty e-mail lub zamieszczając powiadomienia na naszej stronie internetowej. Zgadzasz się, że wszystkie umowy, zawiadomienia i inne komunikaty, które przekazujemy Ci drogą elektroniczną, będą spełniać wszelkie wymogi prawne równoważne z taką komunikacją w formie pisemnej.

PRYWATNOŚĆ

Traktujemy Twoją prywatność bardzo poważnie i nie udostępniamy Twoich danych osobowych nikomu innemu.

Wykorzystamy Twoje imię i nazwisko oraz podane nam dane adresowe w celu przetworzenia i wysłania Twojego zamówienia. Będziemy używać Twojego adresu e-mail, aby być na bieżąco ze statusem Twojego zamówienia i kontaktować się z Tobą tylko w związku z zakupem, jeśli to konieczne. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej Polityce prywatności.

ZMIANY REGULAMINU

Na tej stronie możesz w każdej chwili zapoznać się z najnowszą wersją Warunków.

Zastrzegamy sobie prawo, według naszego wyłącznego uznania, do aktualizacji, zmiany lub zastąpienia dowolnej części niniejszych Warunków poprzez publikowanie aktualizacji i zmian na naszej stronie internetowej.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Pytania dotyczące Regulaminu należy kierować do nas na adres biuro@nakleo.pl.

Nasze dane kontaktowe znajdują się poniżej:

Nakleo Sp. z o.o..
Gen. Franciszka Kleeberga 37
91-493 Łódź

email: biuro@nakleo.pl
tel. +48 579 997 820

KRS: 0000366626

VAT (Polska): PL9471973209
VAT (Wielka Brytania): GB359877916
VAT (Niemcy): DE330860238
VAT (Francja): FR19894057991