POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ochrona danych

Nakleo Sp. z o.o. jest zobowiązana do przestrzegania Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Unii Europejskiej (RODO). Dbanie o prywatne informacje, które nam udostępniasz, jest bardzo ważne, dlatego chcemy, abyś miał pewność, że Twoje dane osobowe są przechowywane bezpiecznie i bezpiecznie, a także byś zrozumiał, w jaki sposób je wykorzystujemy, aby zaoferować Ci lepsze i bardziej spersonalizowane zakupy.

Opublikowaliśmy to powiadomienie, by wyjaśnić w jaki sposób i dlaczego zbieramy informacje od Ciebie, komu je udostępniamy (i dlaczego) oraz jakie są Twoje prawa.

Kiedy składasz u nas zamówienie, zawierasz z nami umowę, w której poprosimy Cię o pewne dane osobowe, takie jak:

 • pełne imię i nazwisko
 • adres rozliczeniowy i dostawy
 • numery kontaktowe
 • adres e-mail

W celu personalizacji witryny będziemy również gromadzić informacje o urządzeniach, z których korzystasz, aby uzyskać dostęp do naszej witryny, które mogą obejmować Twój adres IP, preferencje przeglądania i zakupów (na przykład przeglądane strony i dane o ruchu). Więcej informacji na temat naszej Polityki plików cookie można znaleźć poniżej.

Jak wykorzystujemy Twoje dane

Rozporządzenie o ochronie danych mówi, że możemy wykorzystywać i udostępniać Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy mamy ku temu uzasadniony powód. Prawo zakłada, że musimy mieć jeden lub więcej z tych powodów, a są to:

Umowa – Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji ustaleń umownych m.in. w celu wysłania zamówienia.
Zgoda – jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas Twoich danych w ten sposób np. do wysyłania Ci e-maili i spersonalizowanych reklam online
Uzasadnione interesy – oznacza to pożytek Nakleo Sp. z o.o. w zarządzaniu naszą działalnością, aby umożliwić nam dostarczanie najlepszych produktów i usług w najbardziej bezpieczny i odpowiedni sposób, m.in. w celu przekazania Twoich danych zewnętrznym firmom kurierskim.
Obowiązek prawny – gdy istnieje ustawowy lub inny prawny wymóg udostępnienia informacji

Do czego wykorzystujemy Twoje dane osobowe
 • Przetwarzanie Twoich zamówień i informowanie Cię o statusie Twojego zamówienia
 • Kontaktowanie się z Tobą w celu przeprowadzenia ankiety wśród klientów oraz uzyskania informacji zwrotnej i recenzji produktu
 • Podejmowanie personalizacji i administracji strony internetowej
 • Komunikacja marketingowa i spersonalizowane reklamy online, aby informować Cię o ofertach specjalnych, nowych projektach i spersonalizowanych promocjach
 • We wszelkich powiązanych celach, w których mamy prawo lub obowiązek wykorzystania lub ujawnienia Twoich danych, w tym w celu zapobiegania przestępstwom i oszustwom
Komu udostępniamy Twoje dane i dlaczego

W celu realizacji zamówienia Nakleo Sp. z o.o. współpracuje z różnymi firmami kurierskimi. Przekazujemy minimalną ilość informacji potrzebnych do realizacji składanych przez Ciebie zamówień.

Korzystamy z zaufanych operatorów płatności internetowych w celu bezpiecznego przyjmowania należności i zarządzania nimi.

Nakleo Sp. z o.o. używa internetowych programów baz danych do zarządzania Twoimi informacjami. Aplikacje, na których pracujemy, są chronione bezpiecznymi hasłami i korzystają z nich tylko nasi przeszkoleni pracownicy.

Utrzymywanie kontaktu z Tobą

Chcemy abyś wiedział na bieżąco o nowych produktach, ofertach specjalnych i ulepszeniach naszej strony internetowej. Kiedy złożysz u nas zamówienie, poprosimy Cię o zaznaczenie pola, abyś mógł otrzymać tego rodzaju informacje. Nigdy nie udostępnimy Twoich danych innym firmom w ich celach marketingowych.

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz otrzymywać tego rodzaju informacji, możesz kliknąć link rezygnacji z subskrypcji w dowolnym e-mailu lub skontaktować się z nami pod adresem biuro@nakleo.pl.

Jak długo przechowujemy Twoje informacje

Będziemy przechowywać Twoje dane w bezpieczny sposób przez 7 lat. Po tym czasie, gdy nie będą już nam potrzebne zostaną one zniszczone, chyba że wcześniej skorzystasz z prawa do ich usunięcia lub będziemy zobowiązani przez prawo do ich zachowania.

Twoje prawa

Twoje dane osobowe są chronione przepisami, które obejmują prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, żądania usunięcia lub poprawienia ich, a także udzielenia dostępu do Twoich personaliów.

Masz prawo zażądać od Nakleo Sp. z o.o. następujących rzeczy, są to tak zwane Twoje Prawa Podmiotu Danych:

 • Prawo dostępu – do żądania dostępu do swoich danych osobowych i informacji o tym, jak je przetwarzamy
 • Prawo do sprostowania – do poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one w jakikolwiek sposób niedokładne
 • Prawo do usunięcia – do usunięcia swoich danych osobowych
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania – ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych
 • Prawa w zakresie zautomatyzowanego podejmowania decyzji w indywidualnych przypadkach, w tym profilowania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych, a Nakleo Sp. z .o.o. napisz do nas

biuro@nakleo.pl

tel +48 579 997 820

Uzyskując dostęp, przeglądając lub w inny sposób korzystając z tej witryny, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś niniejszą politykę.

Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane zgodnie z nią, nie powinieneś korzystać z naszej strony internetowej.