Szablon malarski wielorazowy // pokój dziecięcy - 1
kreuj szczęście szablonem

POKÓJ DZIECIĘCY

Dzieci - jedno chce zostać piłkarzem i kierowcą wyścigowym, drugie chce mieć pokój księżniczki, a trzecie chce zamieszkać w lesie i tropić zwierzęta po ich śladach. Zadanie wydaje się arcytrudne, podołać takim wymaganiom nie jest łatwo lecz wykorzystując szablony malarskie i nieocenioną pomoc dzieci wszystko staje się łatwiejsze.
Szablony malarskie z motywami dla dzieci to banalnie proste i szybie uzupełnienie przestrzeni każdego małego podróżnika, sportowca, artysty czyli po prostu dziecka z nieograniczonymi pokładami pomysłów.
Wielowariantowość szablonów pozwala na stworzenie niepowtarzalnej kompozycji.
Operując rozmiarem i kolorem jesteś w stanie wykonać niemalże wszystko a włączając do działania pociechy, wspólną pracą i jednocześnie zabawą stworzysz klimat, unikalną otoczkę, dzięki której stworzony wspólnie szablonem świat będzie jeszcze piękniejszy i ważniejszy dla małego bohatera. Podwójna satysfakcja i uśmiech dziecka gwarantowane!

DLACZEGO SZABLON?

Jeśli już zdecydowaliście się na odświeżenie wyglądu waszej domowej przestrzeni lub właśnie zakończyliście remont i brakuje tylko dekoracyjnego akcentu to idealnym rozwiązaniem jest wybór szablonu malarskiego. Taka własnoręcznie wykonana ozdoba ścienna, która pozwoli w pełni zrealizować indywidualną wizję, nie sprawi większych problemów w tworzeniu a duma z wykonania i efekt wykonania zadowoli każdego.
Ich zalety na tym oczywiście się nie kończą.
Cena szablonu jest jego zdecydowanym atutem. Nie ma innego sposobu, który pozwoli na wykonanie tak nietuzinkowych dekoracji po tak niskim koszcie.
Łatwość użycia szablonu to kolejny istotny powód, dla którego tak wiele osób decyduje się na ten sposób dekoracji powierzchni. Minimum chęci, zdolności manualnych oraz wizja zdecydowanie wystarczą do działania. Korzystając z nich nie musisz prosić o pomoc fachowca a ponadto nie wymagają użycia specjalistycznych narzędzi - zazwyczaj wystarczą te, które masz w domu.
Produkt wielorotnego użytku - z naszych szablonów można korzystać bez końca, wystarczy po każdym użyciu przemyć je wodą i dbać aby nie zniszczyły się od nieodpowiedniego przechowywania oraz chronić przed działaniem warunków atmosferycznych.
Nieskończone możliwości twórcze jakie dają nam szablony malarskie, są kluczową ich zaletą. Jedyne co może twórcę ograniczać to jego wyobraźnia. W połączeniu z innymi wzorami, wariacją barw oraz rozmaitymi technikami i artykułami użytymi do wykonania można stworzyć istne dzieło sztuki.
Szablon malarski wielorazowy // pokój dziecięcy - 2
Szablon malarski wielorazowy // pokój dziecięcy - 3

RÓŻNE TECHNIKI

Szablony malarskie, które trafią w odpowiednie ręce, mogą dać niesamowite efekty. Wystarczą odpowiednie materiały i odrobina fantazji.
Wykorzystać je można na wiele sposobów.
Oczywiście najbardziej popularnym jest patent szablon + farba, który za każdym razem zachwyca.
Do malowania farbami można pokusić się o rozmaite produkty takie jak farby kredowe, akrylowe, brokatowe, farby z użyciem werniksu dające efekt metalu/złota/srebra/miedzi, farby fluorescencyjne oraz różnego rodzaju mgiełki, tusze czy spraye.
Dla nieco bardziej ambitnych, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością użycie wszelakich mas i past strukturalnych, tynków dekoracyjnych, które dadzą fenomenalny efekt płaskorzeźby.
Nasze szablony znajdą zastosowanie również w bardzo popularnych w ostatnim czasie technikach dekoracyjnych typu scrapbooking czy decoupage. Wielbiciele handmade'u z pewnością wykorzystają je w należyty sposób, tworząc dzieła zapierające dech w piersiach zachwycające dokładnością i misternością wykonania.
Szablony malarskie NAKLEO + odpowiedni materiał + odrobina chęci, inspiracji i fantazji to przepis na sukces i satysfakcjonujący efekt końcowy.

NIE TYLKO ŚCIANY

Szablony malarskie pozwalają niskim nakładem kosztów zmienić nasze wnętrza nie do poznania.
Wykorzystując je w odpowiedni sposób, możemy sprawnie i niebanalnie odświeżyć wygląd wnętrz, które zdążyły nas już znudzić jak również skutecznie uświetnić nowo wykańczane pomieszczenia.
Oczywiście ściany to nie jedyne, choć najczęściej przyozdabiane powierzchnie, które wyglądają bardzo efektownie przy wykorzystaniu szablonów malarskich.
Znalazły one swoje zastosowanie również w malowaniu podłóg, od płytek ceramicznych zaczynając na płytach betonowych kończąc.
Równie dobrze wyglądają przyozdobione wzorami powierzchnie drewniane takie jak meble, dekoracje ścienne, które nadadzą wyjątkowego klimatu nawet najbardziej wymagającym wnętrzom.
Szablony świetnie sprawdzają się także przy wykorzystaniu tekstyliów - nietypowy wzór na koszulce lub poduszce dekoracyjnej, z pewnością zrobi ogromne wrażenie.
Oryginalny wzór, stworzony przy użyciu odpowiedniego produktu na szkle, papierze, karoserii samochodowej oraz wielu innych nietypowych powierzchniach, z pewnością również znajdzie swoich zwolenników.
Szablon malarski wielorazowy // pokój dziecięcy - 4