Dostępne formy płatności

// płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl

Dzięki bezpiecznemu systemowi płatności przelewy24.pl zamówienie można opłacić przy pomocy kart płatniczych Visa oraz MasterCard, BLIKiem lub szybkim przelewem elektronicznym dostępnym dla większości polskich banków. Dokonane w ten sposób wpłaty księgowane są natychmiastowo w naszym systemie co umożliwia szybką wysyłkę zamówionych produktów.

// płatność przelewem bezpośrednio na konto sprzedawcy

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym na nasze konto księgowana jest w naszym systemie zwykle w ciągu 24-48 godzin od jej dokonania, a w przypadku wpłaty na poczcie lub w innym punkcie opłat czas ten może się nieco wydłużyć. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Nr rachunku do wpłat:

32 1050 1461 1000 0090 3028 9525

Nakleo Sp. z o.o., ul. Kleeberga 37, 91-493 Łódź

W tytule przelewu prosimy podawać nr zamówienia.

// płatność przy odbiorze przesyłki

Z możliwości zapłaty za towar przy odbiorze przesyłki można skorzystać wybierając dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej (DPD). Nie ma możliwości wyboru takiej formy płatności korzystając z paczkomatów InPost czy wysyłki listem Poczty Polskiej.

// często zadawane pytania

Czy pobieracie dodatkowe opłaty, np. za płatność kartą kredytową?

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

Jak szybko księgujecie wpłaty na koncie?

Płatności elektroniczne dokonywane w systemie przelewy24.pl księgowane są w naszym systemie w ciągu kilku minut. Płatność przelewem tradycyjnym zwykle księgowana jest w ciągu 24-48 godzin.

Czy sklep ma wgląd do danych płatniczych klienta?

Nie. W przypadku płatności elektronicznych realizowanych za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl wszystkie dane wrażliwe (takie jak nr karty kredytowej) przetwarzane są przez firmę DialCom24 Sp. z o.o. i zabezpieczone zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa danych płatniczych. Więcej informacji o bezpieczeństwie można uzyskać na stronie https://www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.