REGULAMIN KONKURSU:

KREATYWNY KONKURS Z SZABLONAMI NAKLEO

TOŻSAMOŚĆ
Organizatorem konkursu jest NAKLEO Sp. z o.o., ul. Kleeberga 37, 91-493 Łódź, Polska.

CZAS TRWANIA KONKURSU
Konkurs rozpoczyna się 06.12.2023 i trwa do 19.12.2023. Uczestnicy będą nagradzani na podstawie przesłanych prac w komentarzach opublikowanych w mediach społecznościowych lub wiadomościach prywatnych. Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się 20.12.2023.

WARUNKI UCZESTNICTWA
Udział w konkursie możliwy jest dla każdej osoby fizycznej, która wykonała zadanie konkursowe, przeczytała regulamin konkursu i akceptuje jego postanowienia.

ZADANIE KONKURSOWE
Zadaniem konkursowym jest własnoręczne wykonanie ozdoby świątecznej. Pod uwagę brane będą takie ozdoby, jak: dekoracje plastyczne, stroik, bombki, ozdoba na okno, ozdoba na stół świąteczny, choinki, świąteczne wypieki.
Zdjęcie wykonanej dekoracji należy przesłać w wiadomości prywatnej lub załączyć w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. W celu zapewnienia właściwego przeprowadzenia konkursu, organizator wybierze jedną, najbardziej interesującą pracę i nagrodzi ją.

NAGRODY KONKURSOWE
Organizatorem jest fundator nagród. Konkurs przewiduje 1 nagrodę, składającą się z dwóch przedmiotów z dostępnego asortymentu. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o nagrodzie za pośrednictwem Facebooka.

NAGRODA
Jeden dowolny wybrany szablon z kolekcji Nakleo Christmas Collection + sztuczny śnieg w sprayu.

PRAWA AUTORSKIE
Administratorem danych osobowych uczestników jest NAKLEO Sp. z o.o., ul. Kleeberga 37, 91-493 Łódź, Polska, adres e-mail: biuro@nakleo.pl, NIP: 9471973209, REGON: 100968840. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu wykonania działań niezbędnych do właściwego przeprowadzenia konkursu.

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI
Konkurs nie jest w żaden sposób wspierany, sponsorowany, organizowany ani związany z Facebookiem. Facebook nie ma nic wspólnego z organizowanym konkursem, jest całkowicie zwolniony z odpowiedzialności za jego organizację i przeprowadzenie, a wszelkie pytania, komentarze i skargi należy kierować do organizatora.