Inspiracje

4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi

4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi

Nie możesz doczekać się świąt Bożego Narodzenia? To nie tylko czas pełen przygotowań i obowiązków, ale również pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Jak wprowadzić magię świąt do swojego wnętrza? Odpowiedź nasuwa się sama – postaw na dekorowanie szablonami malarskimi! Z ich pomocą odmienisz cały dom nie do poznania. Nie zwlekaj – zacznij czerpać radość z tego magicznego czasu już dziś!

WŁASNORĘCZNIE ZDOBIONE BOMBKI

Ręcznie zdobione bombki to klasyka świątecznych dekoracji, a dzięki szablonom malarskim możesz nadać im jeszcze bardziej wyrafinowany charakter. Wybierz ulubione motywy – tradycyjne choinki, śnieżynki, bałwanki, renifery przypięte do świątecznych sani czy sam Święty Mikołaj – i daj się ponieść swojej kreatywności. To doskonała zabawa zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny. Gotowe bombki będą nie tylko ozdobą choinki, ale także wyjątkowym wspomnieniem rodzinnych chwil spędzonych przy ich tworzeniu. Tutaj doskonale sprawdzą się mniejsze szablony z kolekcji Nakleo Christmas Collection – zmieszczą się nie tylko na ciasteczkach, ale i Waszych bombkach!

4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi
4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi

CHOINKA NA ŚCIANIE

Nie masz miejsca na tradycyjną choinkę? Nie martw się! Stwórz własną, unikalną na ścianie, korzystając z szablonów malarskich. Kawałek kartonu, kolorowe farby i trochę wyobraźni to jedyne, czego Ci potrzeba! Namaluj kontury choinki, a następnie ozdób ją według własnego uznania. Ta nietypowa dekoracja nie tylko zaskoczy gości, ale także pozwoli zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach. Dodatkowo, taką choinkę na ścianie możesz przyozdobić małymi, przyczepionymi bombkami i lampkami, dzięki czemu uzyskasz trójwymiarowy efekt. Aby jeszcze bardziej poczuć magię świąt, całość pokryj sztucznym śniegiem w sprayu

ŚWIĄTECZNY STÓŁ

Świąteczny stół to miejsce, w którym cała rodzina zbiera się i spędza ze sobą niezapomniane chwile. Spraw, by było ono równie magiczne co reszta Twojego domu! Wykorzystaj szablony malarskie do ozdobienia serwetek, podkładek czy nawet obrusu. Klasyczne motywy świąteczne, takie jak renifery, aniołki, sanie czy bałwanki, w mgnieniu oka nadadzą świąteczny klimat nawet najbardziej wymagającemu wnętrzu. Pierniczki na choinkę czy ciasteczka dla Świętego Mikołaja? Domowe łakocie zawsze smakują najlepiej! Wszystkie wypieki możesz udekorować w wyjątkowy sposób, korzystając z przygotowanego przez nas zestawu wzorów. Pamiętaj, że używając szablonów, możesz koordynować kolory z resztą dekoracji, tworząc spójny i harmonijny wystrój.

4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi
4 Pomysły na świąteczne dekoracje szablonami malarskimi

DOPEŁNIJ ŚWIĄTECZNY KLIMAT

Dzięki szablonom malarskim z łatwością uzupełnisz każdą aranżację, nadając jej wyjątkowego charakteru. Użyj ich nie tylko na ścianie, ale również pościeli, zasłonach i innych tekstyliach. Jak malować na tkaninach? Jakich narzędzi użyć? To prostsze niż może Ci się wydawać! Doskonałym uzupełnieniem dekoracyjnych zasłon będzie namalowanie świątecznych motywów na samych oknach. Do tego świetnie sprawdzi się sztuczny śnieg w sprayu. Wykorzystaj go także na swojej choince! Całość dopełnij kolorowymi światełkami i świecami o zapachu piernika. Dzięki temu cały dom zyska niepowtarzalny, magiczny klimat, a Twoje święta będą jeszcze bardziej niezapomniane! 

Back to list

Related Posts