Inspiracje

3 Pomysły na weselne dekoracje

3 Pomysły na weselne dekoracje

Planowanie dekoracji to niezwykle ważne zadanie dla każdej pary, która pragnie stworzyć wyjątkową i niezapomnianą atmosferę na swoim weselu. Dobrze przystrojona sala tworzy nie tylko piękne tło dla ceremonii i przyjęcia, ale również dodaje magii i uroku całej uroczystości. Pamiętajcie, że dobór odpowiednich ozdób ma ogromne znaczenie. Ich dobra jakość pozwoli Wam nie tylko cieszyć się magicznym wystrojem, ale także zachować pamiątkę z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Niezależnie od stylu, w jakim chcecie urządzić swoje wesele, istnieje wiele kreatywnych sposobów, aby zaaranżować wyjątkową salę weselną. Co powiecie na dekoracje szablonami malarskimi? Odrobina inspiracji to jedyne, czego Wam potrzeba! W dzisiejszym blogu przedstawimy Wam 3 ciekawe pomysły na oryginalną ozdobę, która bez wątpienia zachwyci wszystkich gości!

TABLICA POWITALNA

Tablica powitalna to doskonały sposób na przywitanie gości i stworzenie niepowtarzalnego wrażenia już na samym początku uroczystości. Taki baner może zawierać spersonalizowane powitanie, Wasze imiona czy też datę ślubu. To idealny sposób na odzwierciedlenie miłości i radości z tak ważnego dla Was dnia. W świecie weselnych dekoracji zdecydowanie królują kwiatowe ornamenty. Klasyczne róże? A może nieco bardziej odważny, folklowy motyw? To, na jaki styl się zdecydujecie zależy wyłącznie od Waszej inwencji twórczej! Powitajcie swoich gości weselnych w niepowtarzalny sposób! W końcu, bez ich obecności Wasze przyjęcie zdecydowanie  nie byłoby takie samo!

3 Pomysły na weselne dekoracje
3 Pomysły na weselne dekoracje

SŁODKI STÓŁ

Jednym z nieodłącznych elementów dekoracji sali weselnej, który z pewnością cieszy się dużą popularnością, jest słodki stół. Doda on nie tylko uroku i koloru do sali weselnej, ale także będzie apetyczną atrakcją dla gości. Podczas aranżowania takiego stołu warto skupić się nie tylko na różnorodności, ale i estetyce. Kolorowe ciasteczka z kremem? Klasyczne babeczki? A może eleganckie i smakowite tarty? Postawcie na Wasze ulubione słodkości! Możecie rozważyć również zorganizowanie tematycznego słodkiego stołu, który będzie odzwierciedlał Wasze zainteresowania. Kochacie podróżować? Postawcie na smakołyki pochodzące z kraju, który wspólnie odwiedziliście! Warto również pamiętać o widocznym wyróżnieniu słodkiego stołu spośród pozostałych dekoracji. Dzięki temu Wasi goście będą z chęcią korzystać z przygotowanych przez Was atrakcji i delektować się weselnymi smakołykami!

WESELNE PODKŁADKI Z DREWNA

Aby uczynić miejsca gości jeszcze bardziej wyjątkowymi, możecie rozważyć dodanie weselnych podkładek do ich nakryć. To małe, ozdobne elementy, wykonane z plastrów drewna, umieszczane zwykle pod talerzami lub kieliszkami każdego z gości. W ten sposób dodacie całej aranżacji elegancji i szyku, a Wasi bliscy z pewnością poczują się wyjątkowo. Co więcej, warto postawić na personalizację i umieścić na nich imiona gości. To prosty, a zarazem oryginalny sposób na wyróżnienie każdego miejsca przy stole. Weselne podkładki to także bardzo popularna pamiątka, którą można zabrać ze sobą jako drobny upominek od Pary Młodej. Pamiętajcie jednak o dokładnym zabezpieczeniu dekoracji bezbarwnym lakierem do drewna. Dzięki temu Wasi bliscy będą mogli dłużej cieszyć się upominkiem i wracać do tych niezapomnianych chwil!

3 Pomysły na weselne dekoracje
Back to list

Dodaj komentarz