Inspiracje

Szablony malarskie w pokoju dziecięcym

Szablony malarskie w pokoju dziecięcym

Każdy pragnie, aby jego dziecko było pełne radości i entuzjazmu. W końcu, uśmiech malucha jest najpiękniejszym prezentem, jaki wynika z bycia rodzicem. Jak wywołać szczęście na twarzy Twojej pociechy? Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! Spraw mu radość i zadbaj o wystrój jego królestwa! Odpowiednio urządzone wnętrze pełni wiele praktycznych funkcji, a przede wszystkim stymuluje kreatywność dziecka, tak ważną w jego rozwoju. Nasze szablony malarskie pozwolą Ci wyczarować przyjazną przestrzeń, w której Twoja pociecha będzie mogła uczyć się i bawić każdego dnia! Tak bajeczne motywy zachwycą nawet najbardziej wymagającego malucha. Poniżej znajdziesz kilka najbardziej przydatnych porad, które zdecydowanie ułatwią Ci to zadanie. Zapraszamy!

POKOJE TEMATYCZNE

Dziecięce pokoje tematyczne to magiczne przestrzenie, w których rozkwita ich nieskończona wyobraźnia. To miejsce, w którym fantazja i marzenia stają się rzeczywistością. Jak zaaranżować takie wnętrze? Pierwszym krokiem jest wybór motywu. Idea ta polega na urządzeniu pokoju inspirując się konkretną bajką, miejscem lub pasją i zainteresowaniami Twojej pociechy. Mały astronauta zafascynowany kosmiczną przygodą wśród planet i gwiazd? Podróż wróżki do magicznego lasu pełnego fantastycznych stworzeń? A może eksploracja podwodnego świata pełnego kolorowych ryb i uroczych delfinów? Możliwości są nieograniczone! Nasza bogata oferta z pewnością spełni nawet największe wymagania zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Wystarczy kilka prostych kroków i kreatywnych szablonów malarskich z kolekcji Nakleo Kids Collection, aby ożywić każdą przestrzeń i stworzyć wyjątkowy pokój dziecięcy.

Szablony malarskie w pokoju dziecięcym
Szablony malarskie w pokoju dziecięcym

ZABAWA KOLORAMI

Uwzględnienie kolorystyki ścian to jeden z najbardziej istotnych elementów aranżacji pokoju dziecięcego. To właśnie tu otwiera się przed Tobą nieograniczona paleta możliwości! Barwy są kluczem do wyrażania emocji oraz stworzenia przytulnego środowiska wokół każdego malucha. Pokój dziecięcy powinien być wyraźnie podzielony na trzy najważniejsze strefy. W miejscu przeznaczonym do szalonych zabaw zdecydowanie powinny znaleźć się intensywne barwy, rozwijające talent, fantazje i marzenia każdej pociechy w bezpiecznym dla niej miejscu. Strefa nauki powinna być natomiast nieco prostsza w dekoracji i posiadać bardziej stonowane kolory. Wówczas, skupienie się na rozwoju i nauce nie będzie problemem! Równie ważną częścią pokoju dziecięcego jest wypoczynek. Warto tutaj zastosować delikatne, uspokajające kolory, tak, aby maluch mógł zrelaksować się i zregenerować po intensywnej zabawie oraz nauce. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze wpływa na dobre samopoczucie dziecka i sprzyja wytwarzaniu pozytywnych emocji. Daj się ponieść wyobraźni i wykreuj przestrzeń idealną dla Twojej pociechy!

KREATYWNE SZABLONY DLA DZIECI

Pokój artystyczny zachęca do twórczego wyrażania siebie poprzez rysowanie i malowanie. Seria Nakleo Creative Kids to doskonała alternatywa dla standardowych rozwiązań, stworzona z myślą o rozwoju każdego malucha. Rysowanie obrazków o różnym poziomie skomplikowania w mgnieniu oka poprawi dziecięcą motorykę i zdolności manualne. Dzięki oryginalności szablonów malarskich, malowanie farbami czy kredkami nie będzie już problemem, a idealną rozrywką na wiele długich godzin. Bogata gama motywów sprawi, że Twój brzdąc bez wątpienia znajdzie coś dla siebie! W każdym zestawie znajduje się aż 8 różnych wzorów. Kreatywne szablony to także doskonały sposób na budowanie więzi rodzinnych. Rodzice mogą wspólnie z dzieckiem projektować i urządzać pokój angażując się w cały proces twórczy i spędzając razem cenny czas.

Szablony malarskie w pokoju dziecięcym
Back to list

Dodaj komentarz