Inspiracje

Wyjątkowe sposoby na świąteczne dekoracje

Przedświąteczny czas to zabiegany okres pełen przygotowań do najmagiczniejszego momentu w roku. Warto jednak poświęcić kilka chwil na przyozdobienie Waszych czterech ścian. Dzisiaj pokażemy Wam trzy sposoby na oryginalne dekoracje. Jak zawsze będą nam towarzyszyć szablony, choć tym razem nie tylko malarskie. Przekonacie się, że świąteczne ozdoby wcale nie muszą być banalne!

 

Po pierwsze: szablon i sztuczny śnieg

 

Ozdabiając dom na święta Bożego Narodzenia kupujemy i ubieramy choinkę, przystrajamy drzwi, ale często zapominamy o dekorowaniu okien. To wielka szkoda! Zimowe ozdoby wprowadzą niezwykły, świąteczny klimat. Odpowiednia aranżacja może zupełnie odmienić całe wnętrze. Zaprzęg Świętego Mikołaja, choinka, bałwan czy cały zestaw różnych bożonarodzeniowych elementów ciekawie udekorują wszystkie Wasze okna. Jak użyć szablonów malarskich do dekoracji okien? To proste! Przyłóż wzór do okna i spryskaj go śniegiem w sprayu. Wyjątkowy efekt gwarantowany

 

Po drugie: bożonarodzeniowe ciasteczka

 

Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt, podczas których nie ma jakichkolwiek łakoci. Ciasta i ciasteczka, poza zapachem i smakiem, mogą też kusić niesamowitym wyglądem. Szablony można wykorzystać do każdej słodkiej dekoracji, od cukru pudru przez pisaki spożywcze, po wspaniały lukier królewski. Pierniczki na choinkę już coraz rzadziej przystrajają świąteczne drzewka. Jeśli jednak chcecie przywrócić tradycję znaną z dzieciństwa – sięgnijcie po szablony! W łatwy i przyjemny sposób sprawicie, że Wasze smaczne ozdoby choinkowe będą jeszcze piękniejsze!

 

Po trzecie: śnieg na choince

 

Tutaj już nie potrzebujemy szablonów. Wystarczy nam wyobraźnia i sztuczny śnieg. Spryskane gałązki choinki to świetny sposób na naturalnie wyglądające, ośnieżone drzewko. W prosty sposób możesz spełnić swoje marzenia o białych świętach Bożego Narodzenia. Jest to idealny pomysł dla każdego miłośnika zimowego, śnieżnego krajobrazu.

 

Wszystkie produkty znajdziecie na naszej stronie! 

 

 

Back to list